Час обирати здоров'я

Школярам розповідають про шляхи попередження зараження коронавірусом

# Коронавірус

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, тривають спільні навчання із представниками Держпродспоживслужби, Львівської залізниці та іншими фахівцями. Окрім того, у школах проводять освітні лекції про шляхи запобігання коронавірусу.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів керівник Лабораторного центру Роман Павлів.

«За останні дні ми мали дві змоги випробувати рівень взаємодії всіх служб при підозрі на коронавірус. Один випадок — реакція державної лікувальної установи, а другий — приватної. Варто відзначити, що обидва медичних заклади спрацювали на „відмінно“. В обох випадках вірус не підтвердився, але приємно, що реакція медичної спільноти — своєчасна та адекватна», — акцентував керівник Лабораторного центру Роман Павлів.

За його словами, різні господарюючі суб’єкти та органи виконавчої влади на місцях в межах області мають чітко дотримуватися плану по боротьбі з грипом та коронавірусною інфекцією.

Чоловік, у якого діагностували коронавірус, дотримувався всіх інструкцій міністерства та перебував на домашньому карантині після повернення з Італії.

«Під час перебування на домашньому карантині у чоловіка підвищилась температура, він в телефонному режимі проконсультувався із лікарем, після чого його доставили в інфекційну лікарню і діагностували коронавірус. Дружина пацієнта зараз під спостереженням лікарів. У Львівській області не зафіксували жодного випадку коронавірусу. Однак повторно наголошуємо, після повернення з закордону чи після контакту із хворими на коронавірус, варто обмежити перебування у людних місцях та бути на контакті зі своїм сімейним лікарем», — наголосив т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько.

Зазначимо, за інформацією міністерства охорони здоров’я України станом на 4 березня 2020 року у світі зареєстровано 93 160 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 198 — летальні. Одужало вже 50 690 осіб.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18