Час обирати здоров'я

На сьогодні Львівщина готова проводити близько 100 ПЛР-тестів на добу

# Коронавірус

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, сьогодні відбувся черговий брифінг в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрія Васька щодо протидії поширенню COVID-19.

«Станом на сьогодні ми готові проводити в області близько сотні тестів методом полімеразної ланцюгової реакції в добу.  Заклади охорони здоров’я продовжують підготовку до прийому великої кількості пацієнтів з коронавірусною інфекцією. На вихідних провели 35 тестів ПЛР, ми очікуємо відкриття ще однієї або, можливо, і двох лабораторій, які будуть ще проводити до 100 і більше ПЛР-тестів», — наголосив Андрій Васько.

Також він зазначив, що у Львівській обласній інфекційній лікарні перебувають 66 пацієнтів із підозрою на Сovid-19. «З них 5 осіб є в реанімаційному відділені, двоє підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

Від суботи маємо перший летальний випадок, це чоловік 69-ти років із супутніми захворюваннями, а саме цукровий діабет, серцево-судинні захворювання. Він помер у суботу у зв’язку з наростаючими явищами дихальної недостатності, за допомогою ПЛР-аналізу у нього виявили позитивний тест на коронавірусну інфекцію», — додав Андрій Васько.

Нагадаємо, у період з 22:00 год 6 квітня по 09:30 год 7 квітня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 2 осіб. Пацієнти з міста Трускавець та міста Львів. Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 72 особи. У 27 пацієнтів — позитивний результат тесту на корона вірус.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18