Час обирати здоров'я

Чергова партія вакцини "Comirnaty" надійшла у Львівську область

# Вакцинація від Covid-19

Львівщина отримала ще 47 970 доз вакцини «Comirnaty» від «Pfizer-BioNTech». Це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

"В області є достатня кількість вакцин проти коронавірусної інфекції. Усі, хто, ще за певних причин, не отримав щеплення, не гайте часу. Не випробовуйте долю. Прийдіть у найближчий до вас пункт щеплення або центр вакцинації та отримайте свою дозу захисту", — повідомив регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут.

"Четверта хвиля пандемії була консолідована завдяки поєднанню ряду факторів: поширення агресивного варіанту дельти, помилкове відчуття з боку населення про закінчення пандемії та великою кількістю людей, які не хочуть вакцинуватись. Невакциновані особи відіграли дуже важливу роль на початку четвертої хвилі. Адже, її можна було уникнути. Широке поширення вакцинації допомогло зменшити або практично усунути багато небезпечних та смертельних хвороб«, — зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Orest Chemerys.

Нагадаємо, станом на сьогодні на Львівщині щеплення отримали 725 791 особа (з них — 321 684 другою дозою). Зокрема, вакциною «Comirnaty» вже провакциновано 254 352 особи.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18