Час обирати здоров'я

Майже 6 тисяч випадків COVID-19 від початку епідсезону

# Covid-19

Майже 6 тисяч випадків захворювання на COVID-19 зафіксовано в області від початку епідсезону
 
На Львівщині зареєстровано 5957 випадків ковіду, з них 21 - летальний. 85% померлих — люди, старші за 60 років, до того ж не були вакциновані проти короонавірусу за останній рік.
У рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії “Шануйся, піклуйся, вакцинуйся”, яка реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який впроваджує організація Пакт в Україні, фахівці Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб проводять виїзні вакцинальні сесії до громад. А також роз’яснюють важливість щеплень, особливо для населення із групи ризику: старшим за 60 років, людям, які мають ослаблений імунітет чи супутні захворювання та перебувають у групі ризику важкого перебігу та смерті внаслідок коронавірусної хвороби.
 
"Щеплення проти COVID-19 у 2024 році залишаються безоплатними для кожного українця. Вакцинуватися можна через запис у свого сімейного лікаря або в пункті щеплень у медзакладах. Наразі в Україні є понад 2 млн доз вакцин. Медики використовують вакцини «Janssen» (виробник «Johnson&Johnson») та «Comirnaty» (виробник «Pfizer»). Для дітей з 5-річного віку використовується вакцина проти COVID-19 «Comirnaty» для дітей (виробник «Pfizer»). Також доступна Омікрон-специфічна вакцина (виробник «Pfizer») рекомендована для бустерних щеплень людям, які мають два щеплення. Нагадаю, що вакцинація проти COVID-19 залишається єдиним ефективним методом підсилити імунітет та запобігти ускладненням під час хвороби. Вакцинуйтесь самі та подбайте про батьків", - зазначила Наталія Іванченко, генеральний директор Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18