Час обирати здоров'я

Аналіз ситуації щодо COVID-19 в Україні в порівнянні з іншими країнами станом на 14 вересня

# Коронавірус

Двотижневий аналіз кількості виявлених випадків. Як бачимо, кількість випадків в Україні найбільший після Іспанії, Франції і Росії; серед західних сусідів у нас практично найвище зростання кількості випадків.

Погіршилась ситуація у порівнянні із даними, які ми публікували минулого тижня, в тому числі щодо відсотка позитивних тестувань. Минулого тижня Україна була оранжевого кольору на карті, знаходячись між 5 і10% позитивних випадків, цього разу ми на рівні Іспанії (де, нагадуємо, спостерігається спалах, вищий за пік епідемії навесні) і, відповідно, відсоток позитивних тестів цього тижня позиціонував Україну між 10 і 20%.

Порівняння смертності і середнього віку населення. Як бачимо, найвищий рівень смертності серед наших сусідів в Угорщині, як і середній вік населення. Найменша смертність у Словаччині, найменший середній вік населення серед наших сусідів у Молдові, проте смертність не суттєво вища за показник в Україні. Україна має летальність 2.04% і середній вік населення 40.3. Джерело: Our world in data

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18