Час обирати здоров'я

Аналіз захворюваності на COVID-19 у Львівській області станом на 23 жовтня 2021 року

# Коронавірус

Рекордна кількість хворих на коронавірусну інфекцію померли у Львівські області за останній тиждень — 217 осіб, це на понад 20% більше за найвище пікове значення при весняному спалаху (тоді найбільше за тиждень з 10 по 16 квітня померло 178 осіб).

Надзвичайно стрімко розвивається епідемія в області цього разу. Кількість щоденно виявлених випадків цього тижня уже сягнула 1754 особи, що також перевищує максимальне значення при весняному піку (тоді найвище щоденне значення склало 1668 випадків 2 квітня).

Сумарні тижневі значення теж відображають надзвичайно стрімкий ріст: так, за останній тиждень було підтверджено майже 7 тисяч осіб, які захворіли на коронавірусну інфекцію.

Загалом станом на 23 жовтня 2021 року 24677 осіб перебувають у активній фазі хвороби, кількість осіб, яким щоденно підтверджують коронавірусну інфекцію, у п’ять разів перевищує кількість осіб, які одужують.

Водночас епідемія поширюється і у інших країнах. До прикладу, у Великобританії зараз також спостерігається зростання поширеності захворюваності, денні випадки сягають 50 тисяч, що практично досягає значення попереднього піку. Проте, як можна побачити із інфографіки, при зростанні виявленості коронавірусної інфекції, кількість смертей від неї, кількість пацієнтів у реанімації і госпіталізації до лікарень зменшується.

Як бачимо, рівень вакцинації населення, якого досягла на сьогодні Великобританія у 72,7% дозволяє суттєво пом’якшувати наслідки епідемії.

Вакцинація від коронавірусної інфекції в першу чергу спрямована на зменшення ускладнень, госпіталізації і смертності. Вакцинація на сьогодні є доступним і безкоштовним засобом зберегти себе і свою родину здоровими.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18