Час обирати здоров'я

Аналіз підтверджених випадків COVID-19, випадків одужання та рівня тестування по Львівській області

# Коронавірус

Фахівці Львівського обласного центру громадського здоров’я провели аналіз підтверджених випадків COVID-19, випадків одужання та рівня тестування по Львівській області (станом на 25 травня 2020 року).

Минуло уже більше двох місяців як перший випадок захворюваності на коронавірусну інфекцію було зафіксовано у Львівській області (20 березня). Відповідно, щодня кількість людей, які одужали, збільшується (зелений відрізок на графіку). Варто також звернути увагу, що червоний відрізок (померло) складає відносно невелику частину, тобто рівень летальності відносно невисокий, у порівнянні із найбільш ураженими країнами (станом на 25 травня складає 2.7%).

Динаміка щоденного підтвердження випадків одужання від коронавірусної інфекції, а також її 5-денний середній темп, теж вказують на щоденне зростання одужання.

Водночас, кількість підтверджених хворих все ще суттєво вища за кількість тих, хто одужав. Це вчергове підтверджує необхідність дотримання заходів профілактики в разі послаблення карантинних заходів!

Загрозливим залишається і середньоденний ріст випадків (середнє за 5 днів), який усе ще не має тенденції до спаду чи стабілізації, а продовжує наростати.

Варто також звернути увагу на рівень виявлених позитивних випадків серед усіх протестованих. Впродовж останніх двох тижнів відсоток позитивних результатів досить високий. До порівняння можна навести, наприклад Італію, де в період піку відсоток позитивних результатів складав понад 20%. Тому, якщо цей відсоток буде зростати цього тижня, це досить серйозний сигнал для занепокоєння.

COVID-19 у Львівській області (станом на 25 травня 2020 року).

Одужало від COVID-19 у Львівській області.

Підтверджено діагноз та одужало від COVID-19 у Львівській області (середнє за 5 днів).

Підтверджено діагноз та одужало від COVID-19 у Львівській області (кількість за день).

Підтверджені випадки COVID-19 у Львівській області (кількість).

Тестування на COVID-19 у Львівській області.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18