Час обирати здоров'я

Аналіз захворюваності на COVID-19 та вакцинації у світі станом на 24 травня 2021 року

# Коронавірус

У всіх регіонах світу, окрім Південної Америки, відбувається поступовий спад виявленості випадків коронавірусної інфекції. Все ще більше 50% щоденних випадків, виявлених у світі, складають випадки, виявлені в Азії, проте тенденція до зменшення очевидна. Серед країн Європи ріст випадків впродовж останніх двох тижнів в порівняні із попередніми двома зафіксовано у Норвегії, Данії, Португалії, Білорусі, Росії.

Дещо інша ситуація зі смертністю, крива якої зазвичай іде на спад повільніше, ніж крива виявлених випадків. Так, суттєву тенденцію до спаду показує крива смертності від коронавірусної інфекції у Європі, Північній Америці, стабільність спостерігається у регіоні Африки. Найвищою залишається щоденна фіксація смертельних випадків у Південній Америці та Азії. Серед країн Європи ріст смертельних випадків від коронавірусної інфекції впродовж останніх двох тижнів в порівняні із попередніми двома зафіксовано у Латвії та Росії.

1,67 мільярди доз вакцини від коронавірусної інфекції введено у світі, 763 мільйони осіб отримали щонайменше одну дозу і 390 мільйонів осіб повністю провакцинувались. До країн, які провакцинували більше 50% свого населення хоча б однією дозою, додалась серед європейських країн Угорщина, а також Канада. Польща, Італія, Німеччина, Франція уже вакцинували понад 30% населення хоча б однією дозою. Україна станом на 23 березня вакцинувала 2.2%, Білорусь 4.3%, Молдова 6.4% населення хоча б однією дозою.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18