Час обирати здоров'я

Аналіз ситуації щодо COVID-19 на Львівщині станом на 27 листопада 2020 року

# Коронавірус

Аналіз ситуації щодо COVID-19 на Львівщині станом на 27 листопада 2020 року.

За останній тиждень області, які показали найбільший ріст випадків зареєстрованої коронавірусної інфекції, виглядають наступним чином: м.Київ, Дніпропетровська, Київська, Запорізька, Сумська, Одеська, Черкаська, Львівська області. Найменший ріст у Луганській і Кіровоградській областях.

Смертність від коронавірусної інфекції у Львівській області, офіційно підтверджена, залишається високою впродовж уже 6 тижнів (і це без врахування прихованої смертності, яку вже сьогодні видно із даних Державної служби статистики України навіть за даними включно по вересень).

На жаль, практично не зростає кількість проведених ПЛР-тестувань в області, водночас відсоток позитивних результатів виріс суттєво і фактично досягає 50%. Це означає, що половина усіх осіб, які зробили тест, отримують позитивний результат.

Незважаючи на те, що кількість осіб, що одужали, суттєво зросла останнім часом, кількість активно хворих зростає значними темпами. Так, цього тижня показник виявлення підтверджених випадків за добу досягла майже 900 випадків (впродовж останніх 4-х днів кількість випадків денно коливалась в межах 737-898).

Слайд щодо надлишкової смертності: Igor Ivanov, оригінал ТУТ

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18