Час обирати здоров'я

Аналіз ситуації щодо COVID-19 на Львівщині станом на 28 грудня 2020 року

# Коронавірус

Виявленість випадків коронавірусної інфекції продовжує мати тенденцію до спаду у грудні місяці. Проте, оскільки підтвердження випадків враховується лише у випадку отримання позитивного ПЛР-тесту, варто враховувати тенденцію кількості проведених тестів і виявлених випадків. Усереднивши ці дані за 5 днів, можемо побачити, що рівень тестування суттєво знизився, навіть менш ніж до 1000 ПЛР-тестів за добу, що суттєво впливає на статистичні дані про виявленість захворювання.

Значне зменшення рівня тестування проявляється не лише у абсолютних цифрах; також, додатковим застережливим фактором є відсоток позитивних результатів, який суттєво зріс цього тижня і мав рекордно високі значення.

Смертність в області залишається вищою за середньоукраїнську. У кількісному вираженні за цей тиждень було виявлено дещо менше смертельних випадків, проте це теж суттєво залежить від ПЛР-тестування.

Станом на сьогодні осіб, що одужали (обрахунок яких, згідно останніх вказівок МОЗ, менше залежить від результатів ПЛР-тестів), на сьогодні є 45 тисяч, що у порівнянні з активними хворими (13 тисяч) практично у 3 рази більше.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18