Час обирати здоров'я

Аналіз ситуації щодо COVID-19 на Львівщині станом на 6.11.2020

# Коронавірус

Як впродовж жовтня, так і на початку листопада показники виявлення випадків коронавірусної інфекції у Львівській області залишаються високими, найвищими за час епідемії, в середньому за останній тиждень виявляли 450 випадків в день.

Кількість тестувань уже з середини жовтня залишається приблизно на одному рівні — 1700 тестів ПЛР за добу. При цьому відсоток позитивних випадків не зменшується і залишається загрозливо високим.

Водночас, на цьому фоні спостерігається різке зростання кількості осіб, які одужали. У жовтні в середньому за добу фіксували до 145 випадків одужання, впродовж чотирьох днів листопада прозвітована кількість тих, що одужали, зросла до 1700.

Кількість випадків смерті від коронавірусної інфекції продовжує зростати, що свідчить про загрозливі темпи росту епідемії.

За останній тиждень суттєво зросла захворюваність у Донецькій і Житомирській областях, дещо зменшився темп росту у Тернопільській і Рівненській областях. Також за підсумками цього тижня за показником захворюваності на 100 тис. населення Львівську область цього тижня перевищили показники Одеської, Донецької, Житомирської, Хмельницької областей (м. Київ та Харківська область залишаються на позиціях найвищого рівня захворюваності). Таким чином, Львівська область за показниками росту випадків за останній тиждень посіла 7 місце (минулої п’ятниці наша область була на 3-му).

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18