Час обирати здоров'я

Аналіз захворюваності на COVID-19 та вакцинації у світі станом на 7 вересня 2021 року

# Коронавірус

За останні два тижні більш ніж у два рази виросла виявленість нових випадків коронавірусної інфекції у Румунії, Угорщині, Сербії, Боснії і Герцеговині, Албанії, Латвії і Норвегії (виділені на карті бордовим кольором), але також значна частина країн показує зменшення (виділені на карті світло- і темно синіми кольорами). Україна наростила виявлення за останні два тижні на 22%.

Оскільки виявленість нових випадків коронавірусної інфекції залежить напряму від можливостей тестування, говорячи про ріст, варто враховувати обсяги проведених ПЛР-тестувань. І тут критерієм оцінки стає частка виявлених позитивних тестів серед всіх проведених (за рекомендаціями ВООЗ, значення цього показника менше 5% свідчить про контрольованість поширення — на карті ці країни виділені світло- і темно синіми кольорами). Серед країн регіону Європи найвищий показник у Боснії і Герцеговині — 20,5%. Частка позитивних тестів серед усіх проведених в Україні складає 10,5%, у цьому ж діапазоні 10-20% знаходяться ще Сербія, Словенія, Косово, Північна Македонія.

Практично 5.5 млрд доз вакцини від коронавірусної інфекції введено у світі, що склало 3.1 млрд осіб, які отримали щонайменше одну дозу (або 40% всього населення) і 2,1 млрд осіб, які повністю вакциновані (або 27,7% всього населення). Уже три регіони світу досягли більш ніж 50% охоплення населення щонайменше однією дозою вакцини — Південна Америка, Європа, Північна Америка; найнижчий відсоток охоплення у Африці — 5.3%. Серед країн Європи, Португалія та Ісландія мають найвище охоплення — понад 80%. Україна знаходиться серед країн із найнижчим охопленням — менше 20% — разом із Білоруссю, Молдовою, Болгарією, Боснією і Герцеговиною.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18