Час обирати здоров'я

На Львівщині зафіксовано десять смертей від COVID-19

# Коронавірус

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, на Львівщині померли дев’ятий та десятий пацієнти, у яких було зафіксовано коронавірусну інфекцію.

Про це повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько.

Чоловік, 1939 року народження, помер сьогодні уночі, 19 квітня. Позитивний тест, який підтвердив у пацієнта коронавірус, отримали 15 квітня. Чоловік був госпіталізований до 8-ї міської клінічної лікарні міста Львова із двобічною пневмонією. Опісля отримання позитивного результату на коронавірус, його перевели до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні. У пацієнта були супутні захворювання, зокрема ішемічна хвороба серця.

Жінка, 1960 року народження, померла сьогодні уночі, 19 квітня. Позитивний тест, який підтвердив у пацієнтки коронавірус, отримали 5 квітня. Жінка була госпіталізована до Центру легеневого здоров’я з двобічною пневмонією. Опісля отримання позитивного результату на коронавірус, її перевели до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні. У пацієнтки були супутні захворювання, зокрема гіпотиреоз та ожиріння.

Львівська обласна державна адміністрація висловлює співчуття рідним та близьким.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18