Час обирати здоров'я

На Львівщині помер пацієнт із підтвердженим коронавірусом, спричиненим штамом "Дельта"

# Коронавірус

В області помер пацієнт, у якого було діагностовано коронавірусну інфекцію «Дельта»-штаму. Чоловік, 36 років, помер 19 серпня. Потрапивши до лікарні з двобічною пневмонією, у хворого лабораторно пітвердився COVID-19. Згодом його підключили до неінвазивного ШВЛ. У чоловіка були супутні захворювання — цукровий діабет 2 типу. Така категорія населення знаходиться в групі підвищеного ризику, однак пацієнт був не вакцинований, що погіршило перебіг захворювання та в результаті призвело до смерті.

«Важко переживати ситуацію, коли хворіють люди, ще важче дається пережити, коли вони помирають, усвідомлюючи, що таких ситуацій можна було б уникнути. Стримування розповсюдження пандемії залежить від кількох факторів. Це носіння масок, дотримання соціальної дистанції та вакцинація. Через розповсюдження варіанту Дельта ми спостерігаємо зростання числа випадків у всьому світі. Тому необхідно вакцинуватись та діяти на випередження. Адже коли справа стосується здоров’я та життя людей, необхідно прикласти максимум зусиль для цього результату. Пандемія змусила нас працювати разом, обмежуватись і змінювати спосіб життя так, що донедавна було для нас немислимо. Люди не звертали увагу на своє здоров’я, нехтуючи медичними оглядами, порадами лікарів та елементарною профілактикою, однак COVID-19 зробив усе аби нагадати усім про цінність життя. Зараз все залежить від нас. Закликаю вас, вакцинуйтесь — це єдиний шанс, бережіть себе та ваших близьких», — Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Нагадаємо, що у Львівській області станом на зараз підтверджено 24 випадки коронавірусної інфекції, спричиненої «Дельта»-штамом.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18