Час обирати здоров'я

Завершено дослідження імунітету до коронавірусу на Львівщині

# Коронавірус

ЛЬВІВЩИНА попереду!

З 7 червня 2021 року у рамках Національного сероепідеміологічного дослідження розповсюдженості антитіл Ig G до SARS-CoV-2 на Львівщині було розпочато роботу з опитування респондентів безпосередньо у домогосподарствах та забору зразків венозної крові. Загалом, згідно плану під дослідження підпадали 47 населених пунктів Львівської області.

Завдяки чіткій та злагодженій роботі представників Червоного Хреста, медичного та соціологічного компонентів, вдалося у максимально стислі терміни (6 днів) охопити 560 респондентів з 564, що складає 99,29% загальної вибірки по області.

Хочемо висловити щиру подяку та вдячність респондентам, медичним сестрам, працівникам лабораторій, інтерв’юерам, водіям, регіональним координаторам дослідження за розуміння важливості даного проєкту, взаємоповагу та підтримку один одного!

Окрему хочемо висловити подяку за підтримку керівництву Львівської обласної державної адміністрації, директору Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Оресту Чемерису, керівникам закладів охорони здоров’я, які були задіяні у дане дослідження та представникам органів місцевого самоврядування.

Дякуємо усім!!!

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18