Час обирати здоров'я

У Львівському центрі громадського здоров'я розпочнуть тестування шляхом ІФА

# Коронавірус

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, Центр громадського здоров’я, служба крові та чотири заклади охорони здоров’я в області розпочнуть тестування методом імуноферментного аналізу.

Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис: «Перш за все тестуватимуть медиків, контактних осіб, поліцейських та призовників. В області є 26 установ, які можуть робити такі тести. Визначатимуть наявність імуноглобуліну М, який вказує на наявність захворювання, а при його виявленні пацієнта скеровуватимуть на ПЛР для підтвердження».

Початок тестувань за допомогою ІФА дозволить зрозуміти, яка кількість людей уже перехворіла.

Як зазначив керівник Лабораторного центру Роман Павлів, щоденно центр опрацьовує понад три сотні тестів на COVID-19 методом ПЛР. У черзі на проведення дослідження перебувають більше трьох тисяч зразків біоматеріалу, відтак, щоб їх провести потрібно приблизно 10 днів, а нові матеріали надходять щоденно.

«Запровадження ІФА-тестувань дозволить зменшити навантаження на лабораторії, які проводять дослідження ПЛР-зразків», — акцентував Роман Павлів.

Реагенти та тест-системи закуповуватимуть через Центр громадського здоров’я. А перші тестування мають намір розпочати із середини наступного тижня.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18