Час обирати здоров'я

На Львівщину прибула вакцина Moderna

# Коронавірус

Вчора в область надійшла вакцина Moderna, у кількості 64 350 доз. Вакцина Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена американською компанією Moderna. Схвалена ВООЗ для екстреного застосування. Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Ефективність вакцини становить 94.1%.

Ця партія вакцин призначена для використання мобільними бригадами, які щеплюють організовані колективи та професійні групи з попередніх етапів.

"Для багатьох людей вакцинація має свої перестороги, однак вона є абсолютно безпечною, захищаючи від хвороби та її наслідків. Невакциноване населення має високий ризик зараження. Якщо вірус продовжить швидко рухатися, особливо в місцях з низьким рівнем вакцинації, то ми можемо спостерігати спалахи інфекції SARS-CoV-2. Оскільки нові варіанти удвічі швидше призводять до госпіталізації, вакцини ефективно знижують цей ризик. Вакцини — це наш вихід із цієї пандемії, тому всіма силами ми маємо нарощувати темпи вакцинації. Аби уникнути багатьох інфекцій, вакцини нам необхідні", — повідомив Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної хвороби у Львівській області.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18