Час обирати здоров'я

27 випуск дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти»

# Covid-19

До вашої уваги - 27 випуск дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти», підготовлений у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України
Що цікавого у новому випуску дайджесту «COVID-19. Цифри і факти»?
Рівень поширення SARS-CoV-2 у навчальних закладах знижує не їх закриття, а вакцинація населення – дослідження австралійських науковців.
Векторні вакцини проти COVID-19 дають клітинам «інструкцію», як самостійно виробляти антиген, який потім розпізнає імунна система, і вони ніяк не впливають на гени людини.
 
Рубрика «Компетентно»: як вдавалось протистояти пандемії у громаді на Львівщині, коли у всього світу про коронавірус було більше запитань, аніж відповідей, хто хворів найважче, як лікарі переконували людей старшого віку вакцинуватись і чи допомогла в цьому комунікація на державному рівні – інтерв’ю з головною лікаркою Центру первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради Іриною ГНАТІВ.
 
Занотуйте собі цей номер: 0 800 60 20 19 для звернень щодо коронавірусу – симптоми, віддалені консультації лікарів, адреси пунктів щеплення, схеми вакцинації, COVID-сертифікати. Контакт-центр МОЗ України працює 24/7.
 
Дайджест «COVID-19. Цифри і факти» підготовлений у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей".

 

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18