Час обирати здоров'я

Львівський аеропорт стане новим центром вакцинації населення

# Вакцинація від Covid-19

Від завтра у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького можна буде зробити щеплення. Наразі вакцинацію проводитимуть особам, які матимуть квитки на літак, тобто людям, які прилітають до Львова та відлітають у інші міста.

«Питання про відкриття в аеропорту центру вакцинації прийнято згідно рішення МОЗ України щодо забезпечення безпеки осіб та збільшення кількості провакцинованих. Тут використовуватимуть вакцину „Pfizer“ та „CoronaVac“. В перспективі Центр буде працювати цілодобово і для усіх охочих, за наявності попередньої реєстрації. Поки що ці моменти узгоджуються», — повідомив Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області.

«Вакцинація в аеропорту це досить символічно, тому що пандемія не звертає увагу на межі чи кордони. Ми маємо подбати про свою безпеку, куди б ми не поїхали. Вакцинація має охопити якомога більшу кількість населення області. Це дуже серйозне питання, оскільки ця пандемія продовжує розвиватися, і ніхто не може передбачити її наступні етапи. Вакцини роблять свою роботу, і ми вже бачимо результати. Це насамперед, незначна кількість нових випадків, це частка госпіталізованих, яка зведена до мінімуму, та безсумнівно, це кількість провакцинованого населення, яка зростає з кожним днем. Пандемія це важке випробування для всіх, тому необхідно прикласти максимум зусиль для її подолання», — наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Нагадаємо, що на Львівщині функціонує 17 центрів вакцинації населення. Станом на 5 серпня 2021 року в області провакциновано 385 031 особа, з них 62 630 — у центрах вакцинації населення.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18