Час обирати здоров'я

Три місяці без коронавірусу: понад 70% мешканців Моршина - вакциновані

# Вакцинація від Covid-19

Від 16 квітня 2021 року у Моршині стартував пілотний проект з вакцинації проти коронавірусної інфекції, згідно якого усі мешканці курортного міста мали змогу отримати щеплення.

За повідомлення Моршинської міської ради, в місті кількість дорослого населення становить 3439 осіб. Станом на 4 серпня 2021 року охоплено вакцинацією 72,6% мешканців, з них 67,3% — завершили повний цикл щеплення проти коронавірусу. Для вакцинації у пілотному проекті використовували вакцини «CoronaVac» та «Pfizer». Таким чином, в місті вже впродовж трьох місяців не реєструється жодного випадку захворювання.

"Оскільки Моршин це одне з курортних міст Львівської області, то метою такого проекту є створення комфортного та безпечного середовища для відпочинку мешканців та туристів. Це надзвичайно великий крок, що все більше і більше людей виявляють бажання отримати щеплення. Таким чином ми зможемо вберегти себе та своїх рідних від впливу інфекції. Вакцини не змінюють наш організм, не викликають мутації та не призводять до виникнення інших хвороб. Єдине, що роблять вакцини, це захищають людей від цієї жахливої хвороби. І досвід Моршина це доводить. Тому зараз нам необхідно об’єднатись як суспільству, провакцинуватись і покінчити з карантином, обмеженнями та пандемією в цілому", — наголосив голова облдержадміністрації Максим Козицький.

"Приклад Моршина — це унікальна практика, яка продемонструвала, що існує лише один спосіб подолання коронавірусу — вакцинація. Адже кожна невакцинована особа є потенційним носієм вірусу, який поширюється та мутує. Вакцини безпечні у порівнянні з наслідками та ускладненнями від коронавірусної інфекції. Тільки спільними діями ми досягнемо успіху. Вакцинація — це розумний підхід до вирішення проблеми", — зазначив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Нагадаємо, що проект у Моршині став можливим за ініціативи міського голови Руслана Ільницького, який звернувся до уряду з пропозицією розпочати проведення позапланової колективної вакцинації від коронавірусу жителів і працівників санаторно-курортних закладів.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18