Час обирати здоров'я

Львівщина отримала ще понад 31 тисячу доз вакцини «Pfizer»

# Вакцинація від Covid-19

В область доправили 31 590 доз мРНК-вакцини, розробленої німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

Вакцину внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.

"Пандемія COVID-19 змінила життя в тому вигляді, в якому ми його звикли бачити, від рутини до життєвих цілей та пріоритетів. Завдяки вакцинації життя може повернутися до нормальної форми. Я думаю, що люди дізналися багато нового про респіраторні патогени та віруси, і про те, як вони поширюються від однієї людини до іншої. Зі збільшенням кількості госпіталізацій все більше мешканців області вирішують зробити щеплення. Після двох доз вакцинації імунітет набувається лише за 2-3 тижні, а отже весь цей час необхідно бути обережними аби не заразитись. У міру зростання вакцинації у нашому суспільстві ми будемо краще захищені. Це розумна стратегія створення безпечного середовища«, — наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Нагадаємо, що на Львівщині функціонують 172 пункти щеплення та 18 центрів вакцинації. Загалом в області провакцинували 582 471 особу, з них 177 050 — вакциною «Pfizer».

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18