Час обирати здоров'я

Львівщина отримала нову партію вакцин «Pfizer» та «AstraZeneca»

# Коронавірус

Львівська область продовжує вакцинацію проти коронавірусної інфекції. Так, в область надійшла нова партія вакцин американського та корейського виробництва. Зокрема, вакцини «Pfizer» надійшло 1170 доз та «AstraZeneca» — 21 600 доз.

"Pfizer" продовжують використовувати для вакцинації передусім мешканців будинків інтернатного типу та співробітників таких установ. Також цією ж вакциною щеплюють працівників ДСНС та прикордонників.

«Процес вакцинації в області триває. Вакцин є достатньо. Тепер вакциною «AstraZeneca» будуть вакцинувати осіб віком 65+. Тому особи, що бажають вакцинуватися, матимуть змогу записатись через сімейних лікарів та отримати свою дозу вакцини. Також провакцинують осіб, які не були щеплені в першому та другому етапах. Тепер також надана можливість організованим колективам, які мають в своєму штаті більше 50 осіб, записати працівників в чергу на щеплення проти COVID-19″, — зазначив Олег Когут, регіональний координатор з вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18