Час обирати здоров'я

Тривають навчання мобільних бригад, що працюватимуть з вакциною «CoronaVac»

# Коронавірус

В області для вакцинації препаратом «AstraZeneca» (Covishield) підготовлено 9 бригад та 55 пунктів щеплень. Днями очікується вакцина «CoronaVac» від виробника «Sinovac Biotech», вже навчені 3 бригади. Подальшу участь в навчанні братимуть мобільні бригади, які були навчені для роботи з «AstraZeneca» (Covishield).

"Дуже важливо, що кількість бригад буде збільшуватись, це допоможе пришвидшити темпи вакцинації та охопити більшу кількість мешканців області. Оскільки є розуміння з боку керівництва МОЗ України та Центру громадського здоров’я, вже розроблена програма онлайн-навчання. Після здачі контрольних тестувань медики отримають сертифікати. Вони володітимуть правилами організації та технікою проведення щеплень від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також навичками надання невідкладної допомоги«, — повідомив Олег Когут, регіональний координатор з вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівської області.

Зазначимо, що згідно з інструкцією із застосуванням вакцини «CoronaVac», друга доза вводиться з інтервалом 14-28 днів. Відповідно до опублікованих досліджень, оптимальний інтервал введення другої дози складає 28 днів, коли рівень антитіл вищий, ніж через 14. Цією вакциною будуть вакцинувати працівників освіти, які залучені до проведення ЗНО, а також маломобільні групи населення та особи, які доглядають за ними.

Також фармацевтичне підприємство «Sinovac Biotech» спеціалізується на виробництві вакцин проти гепатиту та грипу.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18