Час обирати здоров'я

COVID-19: Приховувати інформацію від лікарів - неприпустимо! (відео)

# Коронавірус

Про ризики в роботі та відданість медиків

Наводимо звернення завідувачки терапевтичного відділення Жовківської ЦРЛ Тетяни Кудик, яка розповідає про ситуацію, що склалася в лікарні в результаті приховування пацієнткою факту ймовірного контакту з хворим на коронавірусну інфекцію.

Тетяна Кудик:

"Мене звати Тетяна і я працюю завідувачем терапевтичного відділення у ЖОВКІВСЬКІЙ ЦРЛ! Мій пост буде довгий і хто має бажання, дочитайте!!!!! Хочу звернутися до усіх мешканців міста та району, щоб надати Вам достовірну інформацію!!!! Вірус COVID-19 заполонив світ! Виключенням не стала Україна!!!! СВІТ ОДИН І НАМ, ЛЮДЯМ, У НЬОМУ ЖИТИ, І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДІЇ, ВЧИНКИ І СЛОВА ТЕЖ СПІЛЬНА! Обов’язок медичних працівників — надавати медичну допомогу усім хто іі потребує!!!

У терапевтичному відділенні з моменту початку карантину дирекцією лікарні прийнято рішення про заборону госпіталізації планових хворих! Відвідування пацієнтів було заборонено! Персонал відділення працював у посиленому режимі із використанням засобів індивідуального захисту (маска, рукавиці, окуляри, обробка рук, одноразові головні убори). У нашій області та, зокрема, у нашому районі розроблені чіткі алгоритми дій медичних працівників при підозрі осіб чи можливому контакті із особам, які повернулися з-за кордону та мають ознаки захворювання!!!!! ТРИ ТИЖНІ ТРИВАЄ КАРАНТИН!!! Про заходи безпеки щодо себе і ближнього, здається, не говорять лише тварини і пташки, бо не вміють розмовляти.......

А ТЕПЕР ПРО ПОДІЮ, яку так яскраво обговорюють мешканці району, і я можу усіх зрозуміти, бо НЕВІДОМІСТЬ, СТРАХ оволодівають людиною, і це природньо!!!!! На лікуванні у нашому відділенні справді знаходилася людина, яка була скерована сімейним лікарем із діагнозом пневмонія. Обов’язковою вимогою до пацієнтів із пневмонією є збір даних про контакти із особами, які повернулися з-за кордону чи будь — які інші підозрілі контакти із хворими особами. Саме так було і у даному випадку! Людині неодноразово були задані запитання про іі пересування та контакти, у результаті чого не було причин відмовити у госпіталізації та наданні допомоги! ...проте люди нехтують правилами, приховують інформацію, тим самим наражаючи на небезпеку себе та оточуючих....

01 квітня районна лікарня отримала швидкі тести на СOVID-19. Проведено швидкий тест, на якому отримано позитивний результат (проте — це не може свідчити про остаточний діагноз). З метою безпеки оточуючих та дообстеження людини (проведення тесту методом ПЛР — полімеразної ланцюгової реакції), особа, дякувати БОГУ, у стані середньої важкості переведена у інфекційну лікарню м.Львова.

  • Проведено тестування усіх працівників відділення!!! (Усі тести негативні!)
  • ми прийняли рішення залишитися у лікарні, створивши бригади для вахтового чергування, щоб продовжити надавати допомогу пацієнтам, які в даний час продовжують лікування!!!
  • лікарі та середній медперсонал, який не задіяний у роботі, перебуватиме на самоізоляції, щоб мати можливість змінити тих, хто працює!
  • у відділенні на даний час достатньо засобів індивідуального захисту, проте, якщо хтось матиме бажання нам допомогти, будем раді допомозі! (маски, рукавиці, костюми, безконтактні термометри, пульсоксиметри, паперові рушнички...)

ЖОВКІВСЬКА ЦРЛ ПРАЦЮЄ! Дирекція лікарні, лікарі, медсестри та санітарки робитимуть усе, щоб подолати Covid-19!!!! АЛЕ БЕЗ ВАС УСІХ у нас НІЧОГО НЕ ВИЙДЕ!!!! Будьте чесними самі з собою! Будьте самовідповідальними! У кого немає гострої потреби йти у місто, не йдіть, а йдете — одягніть маску та рукавички!!!! Маєте ознаки захворювання — зателефонуйте своєму лікарю!!!! І БУДЬТЕ ХОЧ ТРІШЕЧКИ ДОБРІШИМИ!

Я, ДЯКУЮ і ВКЛОНЯЮСЬ УСІМ СВОЇМ ПРАЦІВНИКАМ, які сьогодні залишилися зі мною заради ЛЮДЕЙ і щиро, не висловлюючи жодного незадоволення, виконують свою роботу!!!! Дякую адміністраціі та директору лікарні за підтримку!!! Ми усі здорові і готові до праці! БОРОТЬБА ІЗ ПАНДЕМІЄЮ НЕМОЖЛИВА БЕЗ ВАС, МЕШКАНЦІ МІСТ та СЕЛИЩ! Зичу усім ЗДОРОВ'Я!!!!

БУДЬТЕ ЧЕМНІ!!!! ВИКЛЮЧНО РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ПОДОЛАТИ COVID-19!"

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18