Час обирати здоров'я

7 квітня - Всесвітній день здоров'я

# День здоров'я

Здоров’я людини — це найцінніше, що є у неї. Ніщо не може зрівнятися з ним: ні багатство, ні становище в суспільстві, ні слава. Це справжня коштовність, подарована нам природою. Кожна людина зобов’язана берегти своє здоров’я змолоду, адже саме здорова людина формує сильну націю.

Всесвітній день здоров’я — одна з численних можливостей для поширення інформації про важливість забезпечення справедливого доступу до послуг охорони здоров’я не тільки в інтересах здоров’я окремих людей, а й в інтересах здоров’я національної економіки і суспільства в цілому.

Щорічне проведення Дня здоров’я стало традицією з 1950 року. В цей день обговорюються найгостріші проблеми охорони здоров’я, що стоять сьогодні перед людством, проводяться заходи, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя і приділяти більше уваги профілактиці захворювань.

У далекому 1948 році була заснована Всесвітня організація охорони здоров’я (World Health Organization, WHO). Це сталося 7 квітня. Тому в цей день відзначається Всесвітній день здоров’я.

Щороку Всесвітній день здоров’я присвячений певній темі, яка є найбільш актуальною. Цьогоріч це «Побудова більш справедливого, здорового світу».

У наш час здоров’я — це фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

Здоровий спосіб життя є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров’я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах; забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля.

Бажаємо всім нам бути здоровими і життєрадісними!

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18