Час обирати здоров'я

«ДОСТУПНІ ЛІКИ»: робочий візит у Стрийський район

# Доступні ліки

????Департамент охорони здоров'я Львівської ОВА спільно з КНП ЛОР «Львівський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» продовжує серію візитів у РВА та територіальні громади області, аби покращити інформування населення стосовно переваг програми «Доступні ліки».
 
Так, цього тижня відбувся семінар у Стрийському районі, на якому обговорили якість реалізації державної програми реімбурсації на даній території. Ярина Фургала, лікар-управлінець охорони здоров’я обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики зауважила, що на Стрийщині програма "Доступні ліки" реалізується належним чином. Потребує покращення впровадження цієї програми на рівні сіл Стрийського району.
 
Державна програма відшкодування коштів розповсюджується на понад 500 лікарських засобів. Актуальний перелік лікарських засобів, що відпускаються за програмою, постійно розширюється, він розміщений на вебсайті НСЗУ в розділі «Програма реімбурсації лікарських засобів» (https://nszu.gov.ua/) у відкритому доступі.
 
Нагадаємо, державна програма «Доступні ліки» працює для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, з хронічними хворобами нижніх дихальних шляхів, цукровим діабетом II типу, цукровим діабетом I типу, нецукровим діабетом, з хворобою Паркінсона, з розладами поведінки і психіки, епілепсією, для імуносупресивної терапії у післяопераційний період з трансплантації. Пацієнти, які потребують амбулаторного лікування, можуть отримати лікарські засоби, що входять до програми, безоплатно або з невеликою доплатою.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18