Час обирати здоров'я

«ДОСТУПНІ ЛІКИ»: робочі візити у територіальні громади Львівщини

# Тренінги

Про можливість отримати безкоштовні ліки в рамках програми «ДОСТУПНІ ЛІКИ» роз’яснювали під час візитів у територіальні громади Львівщини
Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА спільно з КНП ЛОР "Львівський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики" розпочато серію візитів у територіальні громади області з метою покращення інформування мешканців Львівської області про переваги програми "Доступні ліки".
Виїзди здійснюються на виконання розпорядження Львівської обласної військової адміністрації N1-1331/0/23 від 04.10.2023р.
 
Так, проведено візити у Львівський район (Давидівську ТГ) та Стрийський район (Журавненську та Гніздичівську ТГ). У навчальних кущових семінарах взяли участь голови міських, селищних та сільських рад територіальних громад області, старости, керівники ЗОЗ, лікарі первинної ланки надання допомоги населенню області.
 
Фахівці Львівського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики наголошували, що важливо саме на рівні ОТГ активніше доносити до уразливих груп населення достовірну інформацію про можливість безкоштовно отримати певні категорії лікарських засобів, передбачених програмою.
 
На зустрічі також були запрошені мешканці громад, які мали можливість задати численні запитання щодо можливості отримати необхідні їм препарати за програмою «Доступні ліки».

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18