Час обирати здоров'я

«ДОСТУПНІ ЛІКИ»: робочий візит у Золочівський район

# Доступні ліки

Продовжуються робочі візити у територіальні громади Львівської області з метою покращення реалізації державної програми "Доступні ліки". Департаментом охорони здоров'я Львівської ОДА спільно з КНП ЛОР "Львівський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики" 16 листопада 2023 року проведено семінар у Золочівському районі.
 
У заході взяли участь керівники Золочівської РДА, керівники Золочівської міської ради, голови усіх територіальних громад, старости сіл, керівники закладів охорони здоров'я. Слід зазначити, що у даному заході було залучено найбільшу кількість керівників. Загальна кількість учасників сягнула понад 30 осіб. Такий мультидисциплінарний формат сприяє швидкій генерації шляхів покращення реалізації державної програми "Доступні ліки" на території громади.
 
Цими днями здійснено візит у Підберізцівську ТГ, на якій були присутні голова ТГ, старости сіл, медики громади.
Заплановані візити також і у інші ТГ області.
 
Нагадаємо, що отримати препарати безоплатно або з частковою доплатою можна за електронним рецептом в аптеці, яка уклала договір з НСЗУ.
 
На даний час програма реімбурсації складається з 515 лікарських засобів та медичних виробів, з яких: 232 – для лікування серцево-судинних захворювань, 53 – для лікування цукрового діабету 2 типу, 4 – для лікування нецукрового діабету, 23 (+9 комбінацій) – для лікування хронічних хвороб нижніх дихальних шляхів, 65 – для лікування розладів психіки та поведінки, епілепсії, 7 – для лікування хвороби Паркінсона, 21 – для лікування осіб у посттрансплантаційному періоді, 72 – препарати інсуліну, 6 – для знеболення паліативних хворих, 23 - тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18