Час обирати здоров'я

«ДОСТУПНІ ЛІКИ»: робочий візит у Дрогобицький район

# Доступні ліки

Тривають робочі візити у територіальні громади Львівщини з метою покращення реалізації державної програми "Доступні ліки", започатковані Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА спільно з КНП ЛОР "Львівський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики".
 
Так, 7 листопада 2023 року, черговий візит здійснено у Дрогобицький район. У заході взяли участь керівництво району та зокрема, п’яти територіальних громад – Східницької, Меденицької, Трускавецької, Дрогобицької та Бориславської ТГ, а також представники 15-ти закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу мешканцям району.
На семінарі було обговорено питання покращення інформування населення стосовно переваг програми "Доступні ліки", завдяки якій ліки та засоби медичного призначення стали фінансово доступнішими для пацієнтів. З кожним етапом реалізації реєстр поповнюється новими напрямками. На даний час програма реімбурсації охоплює 515 лікарських засобів та медичних виробів.
 
Отримати препарати безоплатно або з частковою доплатою можна за електронним рецептом в аптеці, яка уклала договір з НСЗУ НСЗУ. Загалом на Львівщині в програмі реімбурсації беруть участь 1035 аптек.
Дізнатись, чи входять ліки у програму реімбурсації, можна, зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77 або безпосередньо до аптеки.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18