Час обирати здоров'я

12 жовтня – Всесвітній день боротьби з артритом

# Офтальмологія

Всесвітній день боротьби з артритом був заснований у 1996 році Міжнародною організацією з питань артриту та ревматизму (ARI) і відзначається щороку 12 жовтня. Люди з ревматичними та опорно-руховими захворюваннями (РМД) з усього світу можуть об’єднатися, щоб почути свій голос у цей день. Всесвітній день боротьби з артритом має на меті:

підвищити обізнаність медичних спільнот, людей з РМД та широкої громадськості про РМД

впливати на державну політику, знаючи осіб, які приймають рішення, про тягар РМД та кроки, які можна вжити для його полегшення

переконатися, що всі люди з РМД та їх опікуни обізнані про величезну мережу підтримки, доступну для них. ‼Значна частина населення світу вражена хворобами, які впливають на якість їх життя та участь у суспільстві, включаючи доступ до праці. Нездатність працювати знижує самооцінку особи-і збільшує її залежність від державного добробуту, системи охорони здоров’я та їх сім’ї та друзів. Тому люди, які живуть з РМД, не знають про свої симптоми, можливості діагностики та лікування, а також про спосіб розробки та виконання плану кар’єри для досягнення незалежності.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18