Час обирати здоров'я

Обережно – змії!

# Укуси змій

Страждають від укусів змій як дорослі, так і діти. Найчастіше плазунів можна зустріти на лісових галявинах та біля річок.

«Отрута змій, які поширені у Львівській області має гемолітичну дію. Вплив токсину викликає порушення згортання крові, тобто гемоліз еритроцитів, біль та набряк у місці укусу. Плазуни, такі як мідянки та вужі можуть вкусити, але токсичної дії після укусу не спостерігається. Якщо вас вкусила змія необхідно терміново звернутись до найближчого медичного закладу. Адже укуси змій можуть викликати серйозні наслідки. Зокрема, важкі прояви спостерігаються у дітей та людей похилого віку», — зазначив завідувач анестезіолого-реанімаційного відділення № 1 ЛОКЛ Олег Півень.

Вираженими симптомами після укусу змії є загальна слабкість, зниження тиску, задишка, запаморочення, набряк та запалення лімфатичних вузлів.

Медики наголошують на важливості домедичної допомоги. Насамперед потрібно зберігати спокій та якомога менше рухатись. Місце укусу необхідно звільнити від одягу чи взуття та прикласти стерильну пов’язку з антисептиком. В такій ситуації потерпілому варто спожити велику кількість води і при наявності випити протиалергічні препарати. Також, при можливості, до ураженої ділянки тіла потрібно прикласти лід.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18