Час обирати здоров'я

На Львівщині розпочалися тренінги з питань боротьби з раком грудної залози та шийки матки

# Онкопревенція

Як допомогти мешканцям Львівщини у боротьбі з раком грудної залози та раком шийки матки?

Саме цю тему сьогодні, 28 липня, у рамках субпроєкту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» тренери обговорили із сімейними лікарями та медичними сестрами Львівщини у Пустомитівській ЦРЛ.

Фахівці розповіли колегам-медикам про можливості ранньої діагностики раку грудної залози та раку шийки матки у Львівській області, що створені завдяки субпроекту, та провели тренінг з метою більшого залучення населення до скринінгу для раннього виявлення пухлинних захворювань. Спікерами сьогоднішнього тренінгу були Олеся Походило та Богдан Хобзей.

Захід, що є першим із серії запланованих тренінгів, відбувся за підтримки Світового банку, Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації. Щиро дякуємо за сприяння у проведенні наших мотиваційних та освітніх програм директору Департаменту Оресту Чемерису та заступниці директора Ірині Шурпяк.

Тренери висловлюють подяку адміністрації Пустомитівської ЦРЛ за допомогу в організації заходу, і зокрема заступниці директора Богданні Курилко-Перебийніс.

Рання діагностика рятує життя!

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18