Час обирати здоров'я

На Львівщині стартував Тиждень підтримки грудного вигодовування

# Тиждень грудного вигодовування

Щороку 1-7 серпня у Львівській області проходить Тиждень підтримки грудного вигодовування. В Україні підтримка грудного вигодовування започаткована у 1995 році. З 2001 року розпочата сертифікація закладів охорони здоров’я на відповідність критеріям ВООЗ та ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Такі заходи відбуваються по всьому світі під егідою WABA — Міжнародного Союзу, що об’єднує організації та приватних осіб, які захищають, популяризують та підтримують право матерів на годування грудьми, а також права дитини харчуватися грудним молоком.

Метою Тижня є акцентування уваги громадськості на цінності грудного вигодування та популяризація здорового способу життя. Девіз цього року є — «Захист грудного вигодовування — спільна відповідальність».

Протягом 20 років у Львівському перинатальному центрі проводяться різноманітні заходи для привернення уваги суспільства до питань охорони материнства та дитинства. Проводяться інтерактивні лекції для вагітних жінок, матерів-годувальниць, для персоналу пологових будинків тощо.

Діючи разом, підтримаємо батьків та створимо умови для грудного вигодовування сьогодні і для майбутніх поколінь!

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18