Час обирати здоров'я

Відбувся семінар для середнього медичного персоналу з питань грудного вигодовування

# Тиждень грудного вигодовування

В рамках Тижня з підтримки грудного вигодовування на Львівщині, вчора на базі Львівського обласного перинатального центру відбувся семінар для середнього медичного персоналу з питань грудного вигодовування. До участі в заході долучились акушерки та медичні сестри родопомічних закладів міст і районів області.

З вітальним словом виступила директор Центру Марія Малачинська, яка наголосила на важливості кваліфікованої підготовки середнього медичного персоналу щодо підтримки матерів та налагодження роботи з питань грудного вигодовування немовлят.

Ольга Шлемкевич, кандидат медичних наук, лікар-неонатолог Центру звернула увагу присутніх на аспектах грудного вигодовування, а саме на особливостях раннього прикладання до грудей та контакту шкірі-до-шкіри. Учасники мали змогу пройти майстер-клас на муляжах ляльок та молочної залози.

Було практично показано різні положення дитини біля грудей.

Спеціаліст з грудного вигодовування, акушер-гінеколог Людмила Жук розповіла про зціджування та альтернативні методи годування дитини грудним молоком. Також відбувся обмін досвідом щодо надання допомоги жінкам при проблемах молочної залози.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18