Час обирати здоров'я

36 річниця: Чорнобильська трагедія, що стала величезною техногенною катастрофою

# Чорнобильська катастрофа

У ніч 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці пролунали 2 вибухи, що повністю зруйнували реактор. Повітря було забруднене радіоактивними речовинами, радіоактивна хмара накрила Україну, Білорусь і значну частину європейських країн.
В результаті аварії понад 5 млн. гектарів землі забруднено. Мешканців прилеглих територій було евакуйовано. Близько 600 тисяч людей отримали опромінення.
 
24 лютого 2022 року російська федерація напала на мирну Україну. З'явилася інформація про теракт на Чорнобильській АЕС, підготовлений рашистами. Понад місяць ЧАЕС була окупована. Відбувалися локальні пожежі в Чорнобильській зоні, загасити які Україна не могла через окупантів. Станція залишалась без електрики, яка необхідна і для охолодження відпрацьованого палива.
 
Сьогодні День пам'яті про саму катастрофу, загиблих в ній, а також вшанування героїзму: пожежників, медиків і всіх причетних до ліквідації наслідків аварії. Чорнобильська катастрофа - це не лише величезна трагедія, а й символ мужності наших людей.
Впевнені, що Україна успішно подолає і наслідки російської окупації Чорнобильської зони. Роботи з відновлення вже почались.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18