Час обирати здоров'я

Оголошено конкурс на посаду «Тренер з громадського здоров'я»

# Конкурс

Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський обласний центр громадського здоров’я» оголошує відкритий конкурс на позицію «Зовнішній консультант з впровадження системи оцінки та контролю якості даних медичних інформаційних систем» (1 особа).

Конкурс проводиться в рамках програмної діяльності за компонентом розвитку регiональних систем громадського здоров’я для реалізації грантів Глобального фонду для боротьби зі СНДОМ, туберкульозом та малярією в Україні.

Назва позиції: Зовнішній консультант з впровадження системи оцінки та контролю якості даних медичних інформаційних систем.

Період виконання робіт: 2 дні листопад — грудень 2020 року Географія діяльності: місто Львів, Львівська область.

На умовах угоди цивільно-правового характеру.

Технічне завдання: впровадження системи оцінки та контролю якості даних медичних інформаційних систем, проведення оцінки якості внесення даних в медичну інформаційну систему обліку пацієнтів хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД у Львівській області у порівнянні з паперовими обліковими формами, надання рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків.

Вимоги до професійної компетентності: вища освіта; відмінний рівень роботи з комп’ютером, знання MS Word, MS Excel; відмінне знання усної та письмової ділової української мови; Уважність до деталей, вміння працювати з великими обсягами інформації, багатозадачність, вміння працювати в команді, досвід роботи у сфері громадського здоров’я. Знання законодавства України та підзаконних актів у розрізі надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим, забезпечення реалізації програм Глобального фонду та вміння працювати з законодавчою базою загалом. Аналітичні здібності, навики моніторингу та оцінки. Підготовка публічних виступів.

Резюме та інші документи (мотиваційний лист, копії документів про освіту, копія паспорта, інші документи) мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: msluzhynska@gmail. com Kонтактна особа: Служинська М. Б. тел. 0503158418 В темі листа, будь ласка, зазначте: «Зовнішній консультант з впровадження системи оцінки та контролю якості даних медичних інформаційних систем. Конкурс».

Термін подання документів - до 27 листопада 2020 року, реєстрація документів завершується о 16:00 годині.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді.

Керівництво установи буде контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбеcіди. Комунальне некомерційне підприємство Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський обласний центр громадського здоров’я» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18