Час обирати здоров'я

Конференція щодо результатів проєктів реалізованих спільно зі Світовим банком: день другий

# Пам'ятні дати

У Вінниці триває дводенна конференція за підсумками реалізації спільного зі Світовим банком проєкту Міністерства охорони здоров'я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
 
Учасниками заходу є представники МОЗ, Світового банку, Мінфіну, НСЗУ, ЦГЗ, ВООЗ, ПРООН, ЮНІСЕФ, ДОЗ, ГВП, представники партнерів у рамках проєктів.
 
Львівську область на цьому заході представляють Володимир Чорній, заступник директора Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА, та Орест Тріль, лікар-онколог Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.
 
Темами другого дня конференції є:
Реформа охорони здоров’я: підсумки співпраці Світового банку і Міністерства охорони здоров’я України;
Огляд результатів впровадження центральних компонентів проєкту
Роль та напрямки співпраці Світового Банку в Україні, перспективи в рамках реформування охорони здоров’я висвітлив Якуб Какєтек, Старший економіст із охорони здоров’я, Керівник Портфелю охорони Здоров’я Світового Банку в Україні.
Про особливості розбудови системи громадського здоров’я України в сучасних умовах розповідали представники Центру громадського здоров’я України.
Представники ВООЗ, ЮНІСЕФ, ПРООН представили учасникам конференції всебічний огляд результатів співпраці МОЗ та організацій ООН у реалізації проекту.
Голова НСЗУ Наталія Гусак зупинилася на спільних зусиллях МОЗ і Світового банку в реалізації державної політики у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій.
«Варто зазначити, що становлення НСЗУ стало можливим завдяки серйозній інвестиції Світового банку в центральний компонент проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
Це дало можливість створити ІТ-систему, закупити Австралійський кодифікатор DRG-груп, сервери та інше необхідне обладнання. Суттєвим був внесок субпроєкту, реалізованого на базі Полтавської області, а саме адаптація і прорахунок тарифів на медичні послуги за цими DRG-групами", - наголосила Наталія Гусак.
Про стан досягнення індикаторів Матриці результатів проекту доповіла керівник Групи впровадження проєкту Євгенія Матюшко.
Підводячи підсумків конференції, організатори провели інтерв’ю з представниками регіонів щодо питань, висвітлених доповідачами.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18