Час обирати здоров'я

Розроблена система збору даних про стан охорони здоров’я в області

# Громадське здоров'я

Львівський обласний центр громадського здоров’я спільно з Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА та за підтримки Львівської облдержадміністрації розробили систему збору даних про стан охорони здоров’я в області.

Станом на сьогодні великі масиви інформації щоденно збираються і передаються в різні реєстри та центральні бази даних. Більша частина інформації передається в односторонньому порядку (наприклад, в центральну базу даних eHealth), а потім доступу до неї не має. До того ж дані в наявних реєстрах фрагментовані, часто прив’язані до конкретних медичних інформаційних систем. Це створює додаткове навантаження на лікарів та інший медичний персонал, адже необхідно вносити дані у 2-х чи навіть 3-х медичних інформаційних системах одночасно.

На першому етапі проекту було розроблено модуль по обробці даних по пролікованих випадках на рівні області, до якого вже під’єдналась одна з чотирьох медичних інформаційних систем (МІС), а саме Askep.net. Львівська обласна державна адміністрація висловлює щиру подяку Askep.net, за підтримку проекту та інтеграцію систем.

В перспективі планується створити інформаційну інтерактивну дошку, на якій відстежуватиметься стан системи охорони здоров’я в режимі реального часу. Загалом у наслідок реалізації даного проекту відбудуться наступні позитивні зміни:

● покращиться моніторинг за станом системи охорони здоров’я в області

● збільшиться кількість і якість публічної інформації у сфері охорони здоров’я

● зменшиться час для надання відповідей на різні інформаційні запити

● зменшиться кількість запитів через прозорість системи

● зменшиться навантаження на лікарів і медперсонал

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18