Долучаємося до інформаційної кампанії “Мисливці за діабетом”
# Неінфекційні захворювання
Ми долучаємося до інформаційної кампанії "Мисливці за діабетом«!
Це проєкт у сфері громадського здоров’я, спрямований інформувати людей про цукровий діабет ІІ типу та зменшення ризиків захворювання.
Проєкт лише розпочався, а ми разом із командами лікарів та партнерів уже встигли:
зібратися у Києві та познайомитися з лідерами команд з інших регіонів
розробити стратегію полювання на діабет
почати планувати активності на наступні 5 місяців
попрактикувати навички комунікації та спілкування з журналістами.
Цукровий діабет ІІ типу виникає через нечутливість клітин організму до інсуліну. Цей тип діабету розвивається у дорослих, але зараз все частіше його діагностують у дітей. Як правило, він виникає через надлишкову вагу.
Тягар цукрового діабету серед інших неінфекційних захворювань є доволі суттєвим у Львівській області. Ми усвідомлюємо відповідальність за здоров’я мешканців нашої області та прагнемо допомогти людям приділяти максимальну увагу профілактиці, якомога ефективніше уникати факторів ризику цукрового діабету ІІ типу.
Команда лікарів готова активно комунікувати з пацієнтами та закликати їх бути уважнішими до свого здоров’я, не нехтувати своєчасними обстеженнями, зокрема, на рівень глюкози в крові.
Ця кампанія впроваджується Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я у партнерстві з Центр громадського здоров’я України, що реалізується у Львівській, Херсонській, Рівненській, Полтавській та Дніпропетровській областях за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні. Попереду — велика спільна робота! Разом ми зможемо врятувати не одне життя та змінити світ на краще!
Про проєкт:
Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я» — це чотирирічний проєкт (листопад 2020 року — листопад 2024 року), який має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності, а також підвищити тривалість життя чоловіків та жінок шляхом запровадження інтегрованого підходу до профілактики, лікування та контролю неінфекційних захворювань.