Час обирати здоров'я

Відбулося безкоштовне тестування рівня глюкози у крові серед внутрішньо переміщених осіб

# Діємо для здоров'я

Сьогодні, 11 травня 2022 року, в рамках інформаційної кампанії “Мисливці за діабетом” Україно-швейцарського проєкту "Діємо для здоров‘я", було організовано безкоштовне тестування рівня глюкози у крові серед внутрішньо переміщених осіб у Центрі підтримки ВПО на стадіоні "Арена Львів".
 
Було протестовано близько 90 осіб, з них у 17-ти виявлено підвищений рівень глюкози, що становить майже 19% від усіх тестованих.
 
Війна та її наслідки є причиною хронічного стресу, в якому ми усі зараз перебуваємо. Такий стан може стати тригером розвитку цукрового діабету 2-го типу.
 
Цукровий діабет 2-го типу – це хронічне ендокринне захворювання, що характеризується порушенням регуляції рівня цукру в крові через нечутливість клітин організму до інсуліну. Цей тип діабету переважно розвивається у дорослих, але зараз все частіше його діагностують і у дітей. Як правило, він виникає на фоні наявності надлишкової ваги. Хворі на цукровий діабет 2-го типу становлять близько 90% від загальної кількості захворілих на діабет.
 
Про інформаційну кампанію «Мисливці за діабетом»:
Інформаційна кампанія «Мисливці за діабетом» — частина Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», що реалізується у партнерстві з Центром громадського здоров’я України та спрямована на скорочення поширеності факторів ризику цукрового діабету 2-го типу. Кампанія має на меті підвищити рівень обізнаності про захворювання в українському суспільстві, зокрема серед груп ризику, а також залучити лікарів первинної ланки медичної допомоги до мотивації людей регулярно перевіряти свій рівень глюкози у крові та змінювати спосіб життя.
 
Про проєкт:
Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров'я» — це чотирирічний проєкт (листопад 2020 року — листопад 2024 року), який має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності, а також підвищити тривалість життя чоловіків та жінок шляхом запровадження інтегрованого підходу до профілактики, лікування та контролю неінфекційних захворювань.

 

 

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18