Час обирати здоров'я

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ДО КОМАНД «МИСЛИВЦІВ ЗА ДІАБЕТОМ»

# Ендокринологія

UPD: Дедлайн подачі заявок продовжено до 8 листопада

Центр громадського здоров’я України разом з Україно-швейцарським проєктом "Діємо для здоров‘я" запрошує медичних працівників взяти участь у конкурсному відборі до команд-учасниць комунікаційної кампанії «Мисливці за діабетом». Метою кампанії є підвищення обізнаності про діабет 2 типу серед населення України, зокрема груп ризику. Для цього планується залучити лікарів первинної медичної допомоги, які будуть лідерами та активними учасниками інформаційної кампанії заради мотивації людей перевіряти рівень глюкози у крові та змінювати свій спосіб життя. Кампанія реалізується на національному, регіональному рівнях і на рівні громад протягом жовтня 2021 року — грудня 2022 року.

Саме ви можете стати частиною масштабного проєкту у сфері громадського здоров’я. Участь у кампанії — це можливість створити та розвивати медичну спільноту, яка інформує про діабет, забезпечує його діагностику, щоб запобігти ускладненням і зберегти життя. Це нагода досягти реальних змін на користь здоров’я людей.

Кожна команда «мисливців за діабетом» у своєму регіоні буде: — поширювати інформацію про діабет 2 типу серед пацієнтів, колег і жителів громад, — мотивувати перевіряти рівень глюкози в крові; — проводити тренінги та скринінгові кампанії в обраній громаді; — брати участь у публічних комунікаціях і подіях для ЗМІ.

Заявки на участь у конкурсі приймаються від сімейних лікарів, ендокринологів, медичних сестер/братів, фельдшерів Херсонської, Полтавської, Львівської, Рівненської та Дніпропетровської областей.

Дедлайн — 3 листопада. Результати конкурсу будуть оголошені 8 листопада. Участь у кампанії передбачає оформлення контракту на часткову зайнятість та оплату на період 6 місяців. Проєкт реалізується за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і впроваджується за партнерства Центру громадського здоров’я України. Щоб відкрити форму заявки, скористайтеся цим QR-кодом, або перейдіть за ЛІНКОМ.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18