Час обирати здоров'я

На Львівщині майже 65 тисяч людей хворіють на діабет

# Діємо для здоров'я

Сьогодні в Україні понад 1,3 мільйона людей мають цукровий діабет. Більш ніж половина хворих на цю недугу не знають про свій діагноз, а 27,4 % українців взагалі ніколи не вимірювали рівень глюкози крові. Рівень госпіталізацій пацієнтів із цим захворюванням в Україні дуже високий, що свідчить про недостатнє раннє виявлення хвороби й неналежний її контроль.
 
Так, Львівська область – серед лідерів за кількістю нових виявлених випадків цукрового діабету. Зокрема, станом на сьогодні в області зареєстрували 64 735 пацієнтів із цукровим діабетом, з них 57 180 – 2 типу.
Медики розповідають, ситуація ускладнюється і тим, що Львівщина сьогодні – це один з регіонів, який став прихистком для тисяч українців, які тікають від війни. Відтак вчасне виявлення хвороби і якомога швидший початок лікування – одне із першочергових завдань, які стоять перед медиками області.
 
«Від початку повномасштабної російської агресії Львівщина за різними даними прийняла приблизно пів мільйона переміщених осіб. По медичну допомогу вже звернулось 80 тисяч переселенців, з них понад 10 тисяч проліковані стаціонарно», – зазначив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації Orest Chemerys.

 

 

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18