Час обирати здоров'я

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

# День людей похилого віку

Цей день особливий для людей похилого віку у всьому світі. Всесвітня організація охорони здоров’я відіграє значну роль у святкуванні та активно пропагує суспільну обізнаність про цей день. Наразі налічується близько 700 мільйонів людей старше 60 років. За прогнозами, до 2050 року ця цифра зросте до 2 мільярдів. Ці дані викликали багато уваги і почались різні ініціативи, спрямовані підтримати людей похилого віку.

Враховуючи вищі ризики, з якими стикаються літні люди під час спалаху пандемій, таких як COVID-19, політичні та програмні заходи повинні бути спрямовані на підвищення обізнаності про їхні особливі потреби. Важливим є також визнання внеску літніх людей у ​​власне здоров’я та різноманітних ролей, які вони відіграють на етапах готовності і реагування на нинішні та майбутні пандемії.

Люди похилого віку, будь-то наша родина чи просто знайомі, можуть надихнути нас або попередити про небезпеку, про яку ми не знаємо. Літні люди заслуговують на повагу та увагу оточення, адже вік надає певну міру самосвідомості та мудрості. Люди похилого віку роблять великий внесок у суспільство завдяки передачі свого досвіду та знань, допомагаючи своїм сім’ям розвиватись.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18