Час обирати здоров'я

Форум «Медицина України та світу: основи, реалії та стратегічні перспективи»

# MEDCONGRESS

13-15 грудня 2023 року у Львові триває ювілейний  міжнародний  медичний форум «Медицина України та світу: основи, реалії та стратегічні перспективи», присвячений 150-річчю Наукового Товариства ім. Шевченка  (НТШ) та  125-річчю Лікарської комісії НТШ.

Організатором форуму є  Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

Участь міжнародних експертів США, Канади, Великобританії, Швейцарії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, а також провідних вчених та експертів України безперечно робить Форум знаковою подією в науковому життя Львівщини.

Форум такого рівня – це важливий майданчик для подальшої співпраці та обміну досвідом для медиків-науковців, викладачів, організаторів охорони здоров’я, лікарів та молодих вчених.

Протягом трьох днів роботи Форуму заплановано проведення великої кількості тематичних пленарних засідань, симпозіумів, круглих столів, майстер-класів.

Розглядаються фундаментальні медичні інновації в Україні та світі, міждисциплінарні проблеми і умовах війни, сучасні методи реабілітації, питання громадського здоров’я, фармацевтичної галузі, медичного менеджменту, цифрової медицини тощо.

Доповідаючи в секції громадського здоров’я, в.о. директора Львівського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Мар’яна Служинська розповідала про пацієнто-орієнтований підхід як одну із складових системи громадського здоров’я.

Йшлося про таке актуальне явище як професійне вигорання, наскільки поширеним воно є серед медичних працівників, як навчитися йому запобігати та протистояти. «Вигорання не є проблемою окремого працівника – воно впливає на пацієнтів, установу та усю галузь охорони здоров’я», - запевняє Мар’яна Служинська.

Серед факторів, що значною мірою визначає досвід пацієнта при контакті з лікарем та медичною установою, є ефективна комунікація, живе спілкування, виявлення емпатії до пацієнта.

Наталя Іванченко, генеральний директор ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ»,  представила сучасні погляди та нормативні акти України, що стосуються громадського здоров’я.

«Не чекаємо перемоги для боротьби з раком шийки матки», - наголошує Наталя Володько, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри онкології та радіології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, дійсний член НТШ, розглядаючи рак шийки матки як проблему громадського здоров’я.

Олександра Янович, член робочої групи при Львівській обласній військовій адміністрації з питань внутрішньо-переселених осіб і підтримки цивільного стану населення Львівської області, представила Комплекснау програму охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення, що запланована до впровадження у Львівській області у 2023-2026 роках.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18