Час обирати здоров'я

Форум "Почуй лікаря. Здорова дитина – здорова освіта»

# Почуй лікаря

Сьогодні, 12 травня, у Львові триває Форум "Почуй лікаря. Здорова дитина – здорова освіта».
Форум має на меті привернути увагу до профілактики захворювань та важливих, простих інструментів, які допомагають зберегти психічне та фізичне здоров’я, а також підвести підсумок навчань від представників міжнародних партнерів «Психоедукація в освітніх закладах, громадах Львівщини».
 
Захід організовано за підтримки Україно-швейцарського проєкту "Діємо для здоров‘я".
Долучились до події понад 200 учасників – директори шкіл, партнери Львівської ОВА та волонтери.
Основні доповідачі Форуму:
Ірина Микичак – радниця прем’єр-міністра України, директорка з координації органів влади Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України – представила доповідь «Всеукраїнська програма ментального здоров’я: ефективна допомога дітям».
Олег Паска – директор департаменту освіти і науки ЛОВА.
Орест Чемерис - директор Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА.
Орест Сувало – координатор розвитку послуг в громадах Україно-швейцарського проєкту "Діємо для здоров‘я".
Олег Романчук – лікар-психотерапевт, дитячий психіатр центру «Коло сім’ї», директор Інституту психічного здоров’я УКУ та Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії – виступив з презентацією «Плекати стійкість наших дітей».
Мар'яна Служинська - директорка Львівського обласного центру громадського здоров'я, координаторка Україно-швейцарського проєкту "Діємо для здоров’я" у Львівській області – представила доповідь «Профілактика вживання алкоголю: що працює, а що ні».
Наталія Іванченко-Тімко - директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики захворювань, експерт Департаменту охорони здоров’я з епідеміології – висвітлила тему «Здорове харчування. Роль води».
На Форумі також виступили Олена Абрамюк, регіональний координатор «Мальтійської служби допомоги», Марина Гукасян, психолог Міжнародного Медичного Корпусу, Дмитро Беш, експерт Департаменту охорони здоров’я з кардіології, тощо.
Висвітлювалися тематики «Психологічні особливості проживання горя в умовах війни», «Стрес-менеджмент в закладах освіти», «Превенція професійного вигорання: досвід та перспективи впровадження системи підтримки для працівників».
 
Довідково:
Почуй Лікаря – волонтерська спільнота з відповідальних лікарів-інтернів, студентів старших курсів медичних університетів, ініційована головою ЛОВА Максимом Козицьким, яка має на меті, використовуючи підхід «рівний рівному», допомогти учням школи, вчителям отримати вчасно доступною мовою професійну інформацію, яка збереже їх здоров’я.
Керівник проєкту Галина Бордун, керівник оргкомітету Лілія Фабін.
Проект реалізується спільно з Департаментами охорони здоров’я ЛОВА та департаментом освіти і науки ЛОВА.

 

 

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18