Час обирати здоров'я

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ГЛАУКОМОЮ

# Офтальмологія

Сьогодні, 6 березня, відзначається Всесвітній день боротьби з глаукомою – однією з найпоширеніших та небезпечних хвороб очей. Ця хвороба є однією з провідних причин сліпоти у всьому світі.
«Темпи поширення глаукоми насторожують. Цей день - це ще одна можливість привернути увагу до здоров’я очей. Дбайте про нього, та регулярно проходьте медичні огляди із вимірюванням внутрішньоочного тиску та перевіркою очного дна. Діагностика на перших стадіях розвитку хвороби допоможе врятувати вас від втрати зору. Найкраща профілактика - своєчасний скринінг і відповідальне ставлення до здоров’я своїх очей!
Пам’ятайте про свій зір не лише 6 березня!», - зазначила Наталія Літвінська, директор Департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА.
 
«В офтальмологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні вам завжди допоможуть і нададуть професійну допомогу. Окрім обстеження та діагностики йдеться і про лікування,» - наголошує Олександра Павлів, завідувачка відділення та акцентує увагу на відповідальному ставленні кожного до здоровʼя очей. «Сьогодні ми маємо багато випадків пізнього звертання до офтальмологів і, на жаль, вже фіксуються незворотні процеси. Цифри статистики також є невтішними: в Україні зареєстровано близько 220 тис пацієнтів, яким діагностовано глаукому, а в нашій області їх понад 10 тисяч»
 
Кілька фактів про глаукому:
Глаукома «не болить»
Хвороба розвивається непомітно і є достатньо підступною
Хвороба може вражати одне чи два ока
Сліпота від глаукоми має незворотній характер
 
Важливо, що підвищений ризик мають люди з діабетом, судинними захворюваннями, в кого були травми та операції на очах, а також ті, хто має спадковий фактор.
 
Чому глаукому потрібно лікувати?
Без лікування хвороба прогресує і процес закінчується повною сліпотою!
Чим раніше буде призначене лікування, тим швидше вдасться загальмувати прогресування хвороби!
Важлива складова- чітке виконання усіх рекомендацій лікаря!
 
Як лікують глаукому?
Медикаментозна терапія
Лазерне лікування
Хірургічне втручання
Самолікування неможливе!
 
Кажемо хворобі- НІ!
Ми за якість життя і можливість бачити на усі 100%
Подбайте про себе та своїх рідних, зверніться до офтальмолога!

 

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18