Час обирати здоров'я

6 березня – Всесвітній день боротьби з глаукомою

# Офтальмологія

Глаукома – небезпечне хронічне захворювання очей, що характеризується постійним або періодичним підвищенням внутрішньоочного тиску. І це ще одна можливість звернути увагу на здоров’я ваших очей.
Через пізнє звертання до офтальмологів та без належного лікування ця хвороба неминуче призводить до сліпоти. У всьому світі глаукома є однією з причин втрати зору. Варто закцентували, що втрата зору часто відбувається непомітно, поступово і в багатьох випадках безболісно.
 
"Надзвичайно важливим є своєчасне звертання до офтальмологів, а ще потрібно звертати увагу на симптоми та ознаки глаукоми: виражений біль в очних яблуках, відчуття важкості і тиску, головний біль, світлобоязнь, поява райдужного ореолу навколо джерел світла, прогресуюче звуження полів зору, зниження гостроти зору, порушення кольоросприйняття та адаптації до освітлення навколишнього середовища, що змінюється. Важливо, що підвищений ризик мають люди з діабетом, судинними захворюваннями, ті, в кого були травми та операції на очах, а також ті, хто має спадковий фактор.
Львівська Обласна Клінічна Лікарня офтальмологічне відділення тут завжди готові вам допомогти і надати професійну допомогу. Окрім обстеження та діагностики йдеться і про лікування: консервативне, лазерне і хірургічне. Якщо неефективне консервативне і лазерне лікування, не вдається досягти необхідного ефекту, шляхи відтоку рідини створюються хірургічним шляхом.
Ми завжди відкриті для професійної допомоги, а впродовж двох наступних тижнів будемо акцентувати увагу на діагностиці і лікуванні цієї складної патології", - зазначила експерт Департаменту охорони здоров'я з офтальмології Олександра Павлів.
 
Отож, подбайте про себе і тих, хто поруч!
Офтальмологічне відділення ЛОКЛ вул. Юрія Руфа 35.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18