Час обирати здоров'я

В рамках програми Healthy Challenge 2020 відбулася партнерська зустріч «Від перспективної ідеї — до ефективної реалізації»

# Партнерство та співпраця

Вчора, 11 лютого, у Львівському вищому професійному училищі харчових технологій відбулася партнерська зустріч «Від перспективної ідеї — до ефективної реалізації» в рамках всеукраїнської програми Healthy Challenge 2020, регіональним партнером якої є Львівський обласний центр громадського здоров’я.

Зокрема, у партнерській зустрічі взяла участь завідувачка відділу неінфекційних захворювань Львівського обласного центру громадського здоров’я Уляна Жемелко.

Училище наприкінці минулого року стало переможцем Healthy Challenge 2020, організаторами якої виступили: CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ», UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення та Центр громадського здоров’я МОЗ України за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти та науки України. У програмі брали участь 45 закладів професійно-технічної освіти з усієї України.

Перемога училища у програмі Healthy Challenge 2020, зокрема, фінансова винагорода в сумі 35 тисяч гривень, стала стартом ініціативи облаштування освітньо-культурно-спортивного «Простору здоров’я» з вуличними тренажерами для учнів училища та громади міста на вул. Лесі Українки, 39.

Учасники партнерської зустрічі «Від перспективної ідеї — до ефективної реалізації» обговорили плани створення «Простору здоров’я» та ухвалили Меморандум щодо співпраці.

Представник міської, обласної влади та регіональні партнери привітали колектив училища з перемогою у програмі Healthy Challenge 2020 та підтримали ініціативу створення «Простору здоров’я».

Активних учасників програми Healthy Challenge 2020 нагородили Почесними грамотами. Регіональні партнери училища вручили, дипломи, подарунки та призи.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18