Час обирати здоров'я

У Трускавці 160 осіб обстежили на вірусні гепатити

# Вірусні гепатити

17 липня в м. Трускавець було розпочато низку заходів, присвячених Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами. Це стало можливим завдяки співпраці Львівської ОДА, Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України та ЛНМУ імені Данила Галицького. Відкрив зустріч мер міста Трускавець Андрій Кульчинський, який побажав усім плідної роботи та нових знань.

Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, приєднався до привітань учасників заходу та наголосив на важливості своєчасного виявлення та лікування гепатитів.

Про тягар вірусних гепатитів та Програму елімінації розповіла завідувач кафедри епідеміології ЛНМУ імені Данила Галицького Наталія Виноград.

В. о. генерального директора Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Іванченко зосередила увагу присутніх на особливостях діагностики гепатитів.

Доцент кафедри інфекційних хвороб ЛНМУ імені Данила Галицького Ольга Ворожбит окреслила основні методи лікування. Галина Литвин, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб ЛНМУ імені Данила Галицького, проаналізувала основні види жовтяниць у дітей.

Завідувач Дрогобицького відділу Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Ігор Майкут поділився особливостями профілактики гепатитів на теренах м. Трускавець та Дрогобицького району загалом.

Марія Озірковська, заступник генерального директора Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, зосередилась на вакцинації проти вірусного гепатиту В.

Під час заходу усі охочі могли обстежитись на гепатити В і С за допомогою швидких тестів. Всього було обстежено 160 осіб, з них виявили 4 позитивних. Також в межах заходів можна було пройти майстер-клас з гігієнічної обробки рук та поверхонь. Родзинкою заходу був виступ музикантів.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18