Час обирати здоров'я

21-26 квітня — Європейський тиждень імунізації

# Імунізація

Тиждень імунізації підкреслює важливість глобальних заходів імунізації, які мають вирішальне значення для запобігання пандеміям.

Щеплення - це єдиний надійний захист від небезпечних хвороб: туберкульозу, гепатиту, поліомієліту, кору, краснухи, паротиту, дифтерії, кашлюку, правця, гемофільної інфекції.

В Україні є достатньо вакцин проти всіх 10 захворювань за Календарем щеплень, а колективного імунітету (коли вакциновані 95-97% населення) - немає проти жодного.

Протягом останніх років поширювалося багато фейків та дезінформації щодо вакцинації, але вони розбиваються об стіну епідемій різних хвороб.

У сьогоднішньому глобалізованому і взаємозалежному світі всі нещеплені особи мають ризик зараження вакцинокерованими інфекціями. Імунізація є однією з найбільш успішних і рентабельних інвестицій в охорону здоров’я з метою забезпечення благополуччя майбутніх поколінь.

Ми закликаємо батьків та медичних працівників об’єднати зусилля, щоб усі діти отримали справедливий шанс на здорове майбутнє.

Особи, що були не повністю вакциновані в дитинстві, залишаються вразливими до захворювання на все життя.

Під час пандемії COVID-19 слід продовжувати імунізацію для запобігання поширенню вакцинокерованих захворювань.

Якщо ви пропустили вакцинацію через пандемію COVID-19, зверніться до свого лікаря, щоб з'ясувати, коли і як ви зможете отримати пропущені дози вакцини.

Рівень охоплення щеплення в Україні за 2019 рік (за даними Центру громадського здоров'я)

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18